Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

CEPTETEB Müşteri Hizmetleri İletişim Adresi ve Telefonları

24.06.2018
CEPTETEB Müşteri Hizmetleri İletişim Adresi ve Telefonları

Masrafız ve şubesiz bankalar ile ilgili bilgilendirici içerikleri sizlerle paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kurumlardan hizmet almak veya aldığımız hizmetlerle ilgili bilgi almak, yaşadığımız sorunlarla alakalı çözüm almak amacıyla çoğu zaman hizmet aldığımız kurumların adres ve telefon numaralarını arayıp dururuz.

cepteteb

Eğer bir CEPTETEB müşterisi iseniz veya herhangi bir konuda bilgi almak için cepteteb müşteri hizmetleri numaralarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kısa zamanda oldukça geniş bir müşteri kitlesine ulaşan CEPTETEB, kalitesini müşteri ile de gösteriyor. CEPTETEP müşteri temsilcisine ulaşmanın birçok yolu vardır.

Bunların başında ise Facebook ve Twitter üzerinde kendileri iletişime geçmek vardır. Sosyal ağ hesaplarınızdan kendileri iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilir sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

CEPTETEB Facebook iletişim adresi : https://www.facebook.com/CEPTETEB

CEPTETEP Twitetr iletişim adresi : https://twitter.com/CEPTETEB

Yok ben cepteteb müşteri hizmetlerini arama yolunu kullanarak iletişime geçmek istiyorum diyorsanız sizler içinde kolay bir yol var. Cepteteb müşteri temsilcisi ile telefonda görüşerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

CEPTETEB Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 0850 222 09 29 

Yukarıda verdiğimiz iletişim kanallarını kullanarak bilgi alabilir veya sorunlarınIza çözüm üretebilirsiniz. CEPTETEP internet üzerinden destek almak istiyorsanız, aşağıdaki link aracılığıyla destek merkezinden destek alabilirsiniz.

CEPTETEP Destek Merkezi Adresi : https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-destek-merkezi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.