Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Cepteteb Nedir? Kredi Faiz Oranı Kaç? 2019 Kredi Kampanyaları

17.06.2018
Cepteteb Nedir? Kredi Faiz Oranı Kaç? 2019 Kredi Kampanyaları

TEB alt yapısı olarak hizmet veren cepteteb, 2019 kredi faiz oranları ile en uygun banka olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekte. Üstelik kredi kartı kampanyaları ile tanışmak isteyenler, düşük faiz oranı dahilinde ihtiyaç, taşıt veya konut kredisi alabilir. Ülkemizdeki şubesiz bankalardan biri de Türkiye Ekonomi Bankası’nın bir ürünü olan CEPTETEB uygulamasıdır. Oldukça kaliteli ve güzel bir hizmet sunan CEPTETEB ilgili kafanızda oluşmuş olan sorulara cevap vermeye çalışacağız.

cepteteb

CEPTETEB Nedir?

Her türlü bankacılık işlemlerini istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ve hiç şubeye gitmeden yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Neden CEPTETEB?

cepteteb

Uygulamanın bu başlığını ilgilendiren oldukça zengin alt başlıkları olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi bunlara kısa kısa değinmeye çalışalım. Her şeyden önce CEPTETEB uygulamasında düşük faiz oranları mevcuttur. Çünkü böyle banka ve uygulamaların şubesi olmadığından dolayı şube masrafları da yok demektir. Bu da tüketici lehine yansıyan bir artı bir puan demek oluyor. Destek merkezleri oldukça güler yüzlü ve seni anlayan bir anlayışa sahiptirler. Her zaman destek alabileceğiniz bir destek merkezine sahiptirler. Uygulamanın bir diğer güzel tarafı ise tek kart ile birçok avantajı sağlıyor olabilmeleridir. Dijital bankacılık adından da anlaşılacağı gibi uygulama ile cep telefonunuzu bir cüzdan gibi kullanabilirsiniz.  Uygulamanın bir diğer güzel tarafı ise hızlı geçiş özelliğine sahip olmasıdır. Hızlı geçiş özelliği sayesinde Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen hava limanında hızlı geçiş noktalarından sıra beklemeden kolayca geçebilirsiniz. Dijital üyelik ile birçok uygulama storlarında %50 indirim kazanabiliyorsunuz.

Bütün bu özellikleri bünyesinde barındıran CEPTETEB elbette insanlar tarafından tercih edilecektir. Çünkü insanlara faydalı işler yapan fayda da görecektir.

Cepteteb Faiz Oranları 2019

Vadeli hesap düşüneneler, avantajlı faiz oranları ile döviz veya liralarını vadeliye bırakarak, yüksek kar elde edebilir. Ayrıca dilediğiniz zaman vadeli hesaplardan para çekerek, vadenin bozulmamasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki ekrandan güncel faiz oranlarına bakabilirsiniz.

cepteteb faiz

Parasını dövizde tutup, bankadan faizini almak isteyenler için ise vadeli döviz hesabı açtırmak mümkün. Yine aynı şekilde cepteteb kredi faiz oranları ile de gönülleri fetih etmektedir. Düşük faiz oranları dahilinde masrafsız ihtiyaç kredileri anlık olarak cepteteb vadesiz hesabına yansır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.