Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır?

28.06.2018
Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Şubesiz bankacılık her geçen gün gücüne güç katarak yoluna devam ediyor. Ülkemizde bu alanda hizmet veren sektörün önemli markalarından biri olan Enpara ile dilediğiniz kişilerin cep telefonu numaralarına ücretsiz bir şekilde 7/24 para gönderebilirsiniz.

Enpara cebe havale nasıl yapılır?

Enpara cebe havale yapabilmeniz için mobil uygulama üzerinden işlem yapmanız gerekiyor. Bu işlemi yapmak için mobil uygulamada transfer bölümüne tıklıyorsunuz. Karşınıza alıcı seçimi ile ilgili bir bölüm çıkacaktır. Siz cep telefonuna butonuna tıklıyorsunuz. Ardından açılan yeni bölümde alıcının cep telefonu numarasını yazıyorsunuz. Bir alt bölümde de tutarı yazdıktan sonra gönder butonuna basıyorsunuz ve karşı tarafa parayı göndermiş oluyorsunuz.

Burada alıcının tek yapması gereken herhangi bir QNB FİNANSBANK ATM’sinden parasını çekmektir.

Enpara cebe havale ilgili bilmeniz gerekenler :

Cep telefonu para transfer işlemlerinizi sadece TL cinsinden ve yurt içi operatörlere ait numaralara yapabilirsiniz.Cep telefonu para transferi işlemleri ücretsizdir. Günlük 2 adet ve toplamda 500 TL, haftalık 4 adet ve toplamda 1000 TL, Aylık 6 adet ve toplam 1.500 TL ile sınırlıdır. Siz karşı tarafa para gönderdiğinizde alıcıya bir bilgilendirme mesajı gidecektir. Alıcı bu mesajı aldıktan 24 saat içinde bir QNB FİNANSBANK ATM’sine giderek parasını çekebilir. Gönderdiğiniz parayı alıcı hiç bir ücret kesintisi yaşamadan parasını çekebilecektir. Gönderdiğiniz parayı karşı mesajı aldıktan sonra 24 saat içinde çekmese para gönderilen hesaba kesintisiz bir şekilde iade eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.