Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Enpara İnternet Şubesinden Hangi İşlemleri Yapabilirim?

22.06.2018
Enpara İnternet Şubesinden Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Ülkemizde şubesiz bankacılık son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye başladı. Şubesiz bankalar sayesinde birçok işlemlerimizi hiç şubeye gitme ihtiyacı duymadan uygulama veya internet şubeleri üzerinden yapar hale geldik.

enpara

Özellikle bir banka var ki şubesiz bankacılığın ülkemizdeki öncü bankalardan oldu diyebiliriz. QNB FİNANSBANK ülkemizde hizmete sunduğu enpara adını verdiği şubesiz bankacılık hizmeti ile gönüllerde taht kurmuştur diyebiliriz. Enpara üzerinden yapmak istediğiniz her işlemi hiç şubeye gitmeden ve para ödemeden yapma imkanına sahipsiniz. Enpara internet şubesi her ihtiyacınızı karşılayacak şekilde basit ve bir o kadar zengin işlem yapma olanağı sunan bir internet şubesidir.

enpara işlem

Enpara internet şubesi üzerinden hesap açabilir, kapatabilir, hesaplarınızı ve hesap hareketlerinizi gözlemleyebilir, para transferi ve ödeme işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz bütün bu işlemler için talimat verebilir veya hızlı işlem kaydı oluşturabilir ve bunları gözlemleyebilirsiniz. Paraya ihtiyaç duymanız halinde hiç banka şubesine gitmeden ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Kredi başvurusunu takip edebilir ve eğer başvurunuzu kabul edilirse kısa bir onay işleminden sonra kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak internet şubesi üzerinden bilgilendirme ve güvenlik ayarlarınızı değiştirebilir ve kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.