Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Enpara Kredi Kartında Yıllık Aidat Var mı?

22.06.2018
Enpara Kredi Kartında Yıllık Aidat Var mı?

Bir Enpara müşterisi olarak bir kredi kartı çıkartılmasını çok istemiştim. Şundan çok eminim en az benim gibi kredi kartı isteyen birçok müşterisi de olmuştur. Sanırım sonunda Enpara sesimizi bir şekilde duydu ve bu sese kulak vermeye başladı.

enpara aidat

Enpara aidat veren kredi kartı adı altında çok güzel bir kredi kartı çıkardı ortaya. Şuana kadar birçok banka müşterilerine verdikleri kredi kartlarından aidat aldığını hepimiz az çok biliyoruz. Bazı bankalar ise müşterilerinden bu hizmet karşılığında herhangi bir ücret almıyordu. Ama hiç bir banka şuana kadar aidat veren kredi kartı adı altında bir hizmet sunmadı. En azından ben böyle biliyorum. Finansbank enpara kredi kartı yıllık aidatı olmayan bir kredi kartıdır. Bunu neye dayanarak söylüyorum. Elbetteki adamların sözleşmelerine dayanarak bunu dile getiriyorum. Adamlar ömür boyu kredi kartından yıllık aidat almayacaklarını sözleşmelerinde belirtmişlerdir. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi?

enpara

Buna ek olarak enpara kredi kartınızı düzenli olarak kullanmanız durumunda yıllık 100 TL olmak üzere en  az 2 yıl size kart aidatı ödüyor. İnsan böyle bir şeyi duyunca bile mutlu oluyor. Çünkü şuana kadar hep müşterilerin bankalara aidat verildiği görülmüştür. Hiç bankanın müşterilerine aidat ödediği görülmemiştir. Kısacası enpara aidat veren kredi kartı ile yıllık aidat ödeme derdiniz olamayacaktır.

Enpara kredi kartı ile daha detaylı bilgi almak istiyorsanız resmi sitesinden detaylara bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.