Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Senin Bankan ile Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekin!

17.06.2018
Senin Bankan ile Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekin!

Ülkemizde bankacılık sektörü her geçen gün büyüyerek yoluna devam ediyor. Özellikle son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız şubesiz bankacılık veya diğer bir ismi masrafsız bankacılık olan yeni yeni uygulamalar sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Ülkemizde şubesiz banka olarak reklamlarda adını sıkça duyduğumuz Senin Bankan, müşteri kitlesini memnun etmek için her geçen gün yeni kampanyalar yapmaya devam ediyorlar.

senin bankan

En son yaptıkları kampanya gerçekten de müşterilerini memnun edecek derecede güzel bir kampanya. Bu kampanya ile artık müşteriler ayda üç defaya ücretsiz bir şekilde diğer banka ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde para çekebiliyorlar. Sizde taktir edersiniz ki diğer banka bankamatiklerinden para çekmek normal işlemlere oranla daha pahalı bir işlemdir. Bu kampanyanın belli şartları olmasına rağmen gerçekten de faydalı bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz.

senin bankan

Kampanya 3 ocak-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Para çekme üst limit 3000 TL olarak belirlenen kampanyada yapacağınız bu üç para çekme işlemi için sizin yerinize banka ödeme yapmaktadır. Eğer sizde bu banka müşterisi iseniz ve bu kampanyadan haberdar değilseniz verdiğimiz tarihler arasında istediğiniz banka ATM’lerinden birinde ücretsiz bir şekilde para çekebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.