Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Senin Bankan Müşteri Hizmetleri İletişim Adresi ve Telefonları

25.06.2018
Senin Bankan Müşteri Hizmetleri İletişim Adresi ve Telefonları

Masrafsız ve şubesiz bankacılığın ülkemizdeki önemli aktörlerinden biri olan senin bankan, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına oldukça geniş bir iletişim ağı kullanmaktadır. Herhangi bir konuda görüş, öneri,şikayet ve sorunlarınızı bu iletişim kanallarını kullanarak kendilerine iletebilir ve kısa zaman içinde geri dönüt alabilirsiniz.

Kısacası senin bankan müşteri hizmetleri ile ister facebook ve twitetr, isterseniz telefon ile veya siteleri üzerinde yer alan iletişim formunu kullanarak kendilerine ulaşabilirsiniz. Kuveyt türk senin bankan müşteri hizmetleri oldukça güler yüzlü ve bilgi kişilerden oluşmaktadırlar. Senin bankan müşteri temsilcisi ile görüşerek sorunlarınızı çözmeniz çok kısa bir zaman alacaktır.

Senin Bankan Facebook iletişim Adresi : https://www.facebook.com/SeninBankan/

Senin Bankan Twitter İletişim Adresi : https://twitter.com/seninbankan

Yok ben Senin Bankan müşteri hizmetlerini arama yolunu kullanarak iletişime geçmek istiyorum diyorsanız sizler içinde kolay bir yol var. Senin Bankan müşteri temsilcisi ile telefonda görüşerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Senin Bankan çağrı merkezi iletişim telefon numarası : 0850 251 1 123


Eğer senin bankan internet üzerinden destek almak istiyorsanız, aşağıdaki link aracılığıyla destek merkezindeki iletişim formu üzerinden iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Senin Bankan destek merkezi adresi : https://www.seninbankan.com.tr/iletisim.aspx

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.