Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Senin Bankan Para Göndermek İçin İşlem Ücreti Alıyor Mu?

20.06.2018
Senin Bankan Para Göndermek İçin İşlem Ücreti Alıyor Mu?

Kendilerini dünyanın ilk faizsiz dijital bankası olarak tanımlayan Senin Bankan ile ilgili bildiklerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.  Kafanızda soru işaretleri oluşmaması için elimizden geldiğince açıklayıcı bilgiler vermeye çalışıyoruz.

senin bankan eft

Senin Bankan EFT/havale ücreti alıyor mu?

Senin Bankan hesabından mobil ve internet şubeleri üzerinden yapacağınız EFT ve havale işlemlerinden ücret almıyor. Kısacası değerli dostlar senin bankan eft ücreti almıyor. Eğer sizde havale ve EFT ücretleri ödemek istemiyorsanız, bu tür işlemlerde ücret almayan bir bankayı tercih edebilirsiniz.

Bankalar eft işlemini genelde ücrete tabi olarak yapmakta. Ancak şubesiz bankalar yani internet bankacılığı üzerinden hizmet veren senin bankan gibi sektör bankaları, hiçbir ücret talep etmez. Zira açacakları şubelere bir ton masraf yaptıkları için, şubesiz olması onların yararına olacaktır. Varsın müşterilerden bu kesintileri almasın sonuçta bu gibi hizmetler onlar adına pozitif etki yaratacaktır.

Senin Bankan para kesme konusunda hiç kesmemekle beraber bir çok bankacılık hizmetini de yanında ücretsiz sunmakta. Kredi kartı başvurularında öğrencilere büyük avantajlar sunan senin bankan, uygun faiz oranları ve vade seçenekleri dahilinde kredi başvurusu da sunmakta.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.