Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

CEPTETEB Çalışma Saatleri 2020

18.08.2018
CEPTETEB Çalışma Saatleri 2020

Ülkemizde şubesiz bankacılık son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye başladı. Bunun oldukça memnuniyet verici bir gelişme olduğunu ifade edebilirim. Cepteteb çalışma saatleri 2020 yılı dahilinde güncellendi. Çünkü şubesiz bankacılık veya diğer bir tabirle masrafsız bankacılık adı üstünde insanları birçok masraftan kurtarıyor. Ülkemizde şubesiz bankalar arasında yer alan bir diğer banka ise Türkiye Ekonomi Bankası olup bu yöndeki hizmetleri ise CEPTETEB adını verdikleri hizmettir. Bu yazımızda ceptetep çalışma saatleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

CEPTETEB işlem saatleri olarak hafta içi 09:00 ve 18:00 saatleri arasıdır. Bu saatler dışında kalan zamanlarda döviz alım/satım işlemlerinizi CEPTETEB internet şubesinden yapabilirsiniz.

CEPTETEB destek merkezi 7/24 hizmet vermektedir. Yani haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca destek merkezi ile iletişime geçebilir sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Cepteteb Mesai Saatleri 2020

TEB bünyesinde faaliyet gösteren cepteteb bir çok avantajlı bankacılık hizmetleri ile karşımıza çıkmakta. Online başvurularda avantajlı fiyatlar, uygun vade seçenekleri dahilinde ucuz kredilerden yararlanabilirsiniz. Üstelik cepteteb ile para gönderme alma işlemlerinde hiçbir ücret kesintisi söz konusu değil.

Sizlerde şubesiz bankacılık hizmeti almak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle TEB bankası sayesinde cepteteb hizmeti olmalı. Hem ücret kesintisi yok hem de bir çok bankacılık hizmetinde masraf alınmıyor. Söz konusu kart aidatı yansıdığında hemen müşteri hizmetlerini arayarak, konu hakkında itiraz etmeniz yeterlidir. İlgili personel sizlere para puan veya bonus karşılığı olarak kart iadesini hızla yapacaktır!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.