Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Dijital Deniz Nedir?

25.08.2018
Dijital Deniz Nedir?

Yenilikçi bankacılığın öncülerinden olan Deniz Bank yeni bir yeniliğe daha imza attı. Dijital Deniz adını verdikleri şubesiz bankacılık hizmeti ile Deniz Bank da diğer bazı bankaların girdiği alana girdi. Şubesiz bankalar sitesi olarak bu yazımızda sizlere Dijital Deniz hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Dijital Deniz Nedir?

Bankacılık ürün ve hizmetlerinin ayağınıza kadar geldiği, sahip olduğu üstün teknolojisi ile size zaman ve hız kazandıran yeni nesil bankacılık platformudur.

Dijital Deniz hizmetinden faydalanmak için başvuru yaptığınızda Deniz Bank çalışanları adresinize kadar gelip, tüm işlemleri yapıyorlar.  Şubeye gitmeye gerek kalmadan masrafsız ve oldukça düşük faizli oranlarla ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Yani Dijital Deniz’de dijital kredi alabileceğiniz gibi Dijital Mevduat hesabı açabilir ve bunlara ek olarak kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz birikimlerinizi oldukça yüksek faizli Dijital Vadeli Mevduat hesabınızda değerlendirmeye alabilirsiniz.

Dijital Deniz nasıl acaba diye kafanızda sorular varsa  dijitaldeniz.com sitesini ziyaret edebilir ve buna ek olarak arama motorlarında araştırma yaparak hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.