Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Enpara ATM’den Günlük Para Çekme ve Yatırma Limitleri

13.08.2018
Enpara ATM’den Günlük Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Şubesiz bankacılık alanındaki en büyüklerinden olan Enpara ile ilgili bilgi amaçlı paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sıkça karşılaştığımız sorulardan biri de hiç şüphesiz enpara atm günlük para çekme limiti ve enpara atm günlük para yatırma limiti ilgili olup bu yazımızda bu sorulara cevap olabilecek bilgiler paylaşacağız.

Bildiğiniz enpara hizmetlerini internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden vermektedir. Ama para çekmek ve yatırmak için QNB Finansbank ATM’lerini kullanabileceğiniz gibi ayda iki defayı geçmemek ve 1000 TL’yi aşmamak kaydı ile diğer diğer bankaların ATM’lerinden de para çekebiliyorsunuz.

Enpara ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

Eğer bir Enpara müşterisi iseniz internet bankacılığınızdan günlük para çekme limitini ayarlayabiliyorsunuz. Bu güvenlik adına sizin alacağınız bir önlem olarak kabul edilebilir ve önemli olduğunu düşünüyorum. Değerli şubesiz banka okuyucuları, Enpara ATM günlük para çekme limiti 7500 TL olup herhangi bir kısıtlamanız yok ise bu parayı gönül rahatlığı ile çekebilirsiniz. Ha bana 7500 TL az geliyor. Benim daha fazla para çekmeye ihtiyacım var diyorsanız da hemen müşteri hizmetlerini arayarak günlük para çekme limitinizi 15.000 TL’ye kadar çıkartabiliyorsunuz. Fakat 15.000 TL çekme olayı günlük sadece bir defaya mahsustur.

Varsayalım ki siz sabah 7500 TL çektiniz fakat gün içerisinde tekrar paraya ihtiyacınız oldu. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp limitinizi yükseltebilirsiniz. Yani sabah 7.500 TL çektiniz. Müşterini hizmetlerini arayıp bir 7.500 TL daha çekebilirsiniz.

Enpara ATM Günlük Para Yatırma Limiti Ne Kadardır?

Finansbank ATM’lerini kullanarak günlük hesabınıza yatırabileceğiniz limit 19.000 TL  olup bunun üstüne çıkmanız mümkün değildir. Bu olay sadece Finanbank için geçerlidir. Diğer banka hesaplarından gelecek halavale ve EFT’lerde herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.