Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Enpara Çalışma Saatleri 2020

17.08.2018
Enpara Çalışma Saatleri 2020

Şubesiz bankacılık hizmetinin ülkemizdeki ilk örneği olan Enpara ile ilgili paylaşımlarımıza kaldığımız yerde devam ediyoruz. Enpara.com ile çalışma saatleri 2020 yılında güncellenerek, 7/24 sizlere hizmet veriyor. İnsanların Enpara ile ilgili sordukları ve internette aradıkları konuların başında enpara çalışma saatleri ilgiliydi. Bizde şubesiz bankalar sitesi olarak bu konuya duyarsız kalmak istemedik ve enpara mesai saatlerini sizler için araştırdık.

Enpara Çözüm Merkezi Çalışma Saatleri

değerli arkadaşlar, enpara çözüm merkezindeki sistemler 7/24 çalışmaktadırlar. Ancak müşteri danışmanları saat 08:00 ile gece 01:00 arası alışıyorlar. Yani siz saat gece 01:00’dan sonra müşteri danışmanlarına ulaşmak isterseniz ulaşamazsınız. Bunun yerine karşınıza sesli mesaj sistemi çıkar ve bu şekilde mesaj bırakabiliyorsunuz. Konu kart ve kredi kartının güvenliği olunca güvenlikle ilgili birimler günün her saatinde size yardımcı olacaklardır.

Enpara İnternet ve Cep Şubesi Çalışma Saatleri

Yapacağınız para transferi veya ödemeler diğer bankalara değil ise günün herhangi bir saatinde, tüm işlemlerinizi, en ufak bir zaman kısıtlaması olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Söz konusu diğer bankalara transfer ise o zamanda  09:00 ile 17:15 saatleri arasında işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fatura ödeme işlemleri içinse kurumların belirlediği zaman kısıtlamaları geçerlidir.

Enpara.com bildiğiniz gibi son aylarda aidatsız kredi kartı çıkardı. Aidat almadan sizlere her yıl 100 TL nakit parayı, kredi kartınıza peşin olarak yüklemekte. Ancak bunun içinde 6 ekstrenizde en az 10 TL olacak şekilde 10 adet işlem yapmanız zorunludur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.