Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

İninal Kart Fiyatı ve Özellikleri

21.08.2018
İninal Kart Fiyatı ve Özellikleri

Her geçen gün daha çok kullanılmaya ve tercih edilmeye başlanan ininal kart oldukça önemli bir ödeme aracı haline geldi. Bir ön ödemeli kart olan ininal kartın avantajları oldukça fazladır. Bu yazımızda ininal kart fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

İninal Kart Fiyatı

İninal kart fiyatı oldukça uygundur ve bir kereliğine mahsus bir ücret ödüyorsunuz. Yani siz ininal kart aldığınızda bu ücreti ödüyorsunuz. İninal kart fiyatı 5 TL gibi çok cüzi bir miktardır. Bunun yanında ininal kart sahiplerinden aylık 1 TL kesinti yapar. Tabi bu kesintinin yapılabilmesi için kartınızda paranın olması zorunluluğu vardır. Yani eğer sizin kartınızda para yoksa bu kesintiyi yapmaz veya bu kesintileri biriktirip hesabınıza para geçtiği zaman sizden bunları kesmez. Kısacası hesabınızda para varsa aylık 1 TL keser. Hesabınızda para yoksa sizden herhangi bir kesinti yapmaz.

İninal Kart Özellikleri

İninal kart birçok avantajı bünyesinde barındıran çok özellikli bir karttır. Bir kere her şeyden önce nakit para taşıma derdinden kurtuluyorsunuz. Bu çok önemli bir olay. Hele bu devirde yanında belli bir miktarın üzerinde para varsa birçok açıdan sorun var demektir. Diğer bir önemli özellik ise banka ve kredi kartının geçtiği her yerde ininal kart ile işlem yapabilirsiniz. Siz de takdir edersiniz ki banka veya kredi kartı edinebilmenin birçok şartı vardır. Bu şartların en başında ise belli bir yaşa erişmiş olma vardır. İninal kartta böyle bir yaş zorunluluğu yoktur diyebiliriz. Zira ininal kart sahibi olabilmek için 12 yaş ve üzeri olmanız yeterlidir. Kısacası ininal kart özelliklerini saymakla bitmez.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.