Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

İninal Kart İş Bankası Para Yükleme

26.08.2018
İninal Kart İş Bankası Para Yükleme

Oldukça popüler bir ön ödemeli kart olan İninal karta birçok şekilde para yükleyebiliyorsunuz. Bu yazımızda ininal kart iş bankası para yükleme ile ilgili bilgi vereceğiz. Oldukça basit bir kaç adımda Türkiye İş Bankası’ndan ininal karta eft yapabilirsiniz. Sizleri fazla sıkmadan detaylı bir şekilde anlatıma geçeyim.

İnnial Kart İş Bankası

İlk olarak İş Bankası sanal bankacılık şubesine giriş yapıyorsunuz. EFT  menüsünden tanımsız hesabı seçiyorsunuz. Paranın yatacağı hesap menüsünden göndereceğiniz banka kodu olarak İNG bankası, şubesi ise İstanbul altındaki genel müdürlük. Banka kodu 99 şube kodu 1. Alıcının adı ve soy ismi veya göndermek istediğiniz ininal kart sahibinin adı ve soyadı.  Alıcı hesap noya göndermek istediğiniz ininal kartınızın ön yüzünde 16 haneli rakamlarını yazıyoruz. Aktarmak istediğiniz tutar kısmına da yüklemek istediğiniz tutarı da girdikten sonra işlem açıklamasını yazıyorsunuz ve devam tuşuna basıyorsunuz. Karşımıza çıkan yeni sayfada bilgilerimi son kez kontrol ettikten sonra onayla tuşuna basıyoruz.

Yukarıda anlattığım gibi bütün adımları doğru bir şekilde yaptıysanız iş bankası ininal kart para yükleme işlemini başarılı bir şekilde yapmışsınız demektir.

Not : Tek seferde gönderi limiti 300 TL dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.