Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

İninal Karta Nereden Sahip Olabilirim?

27.08.2018
İninal Karta Nereden Sahip Olabilirim?

Günümüzde birçok ödeme aracı mevcuttur. Bu ödeme araçlarından biri de hiç şüphesiz gerek sağladığı kolaylıklarla gerekse de yaptığı kampanyalarla ön plana çıkan ininal markasıdır. Oldukça cazip bir ön ödeme aracı olan ininal kart son büyüyen bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu söyleyebilirim. Peki ininal kart nereden alınır dediğinizi duyar gibiyim. Hiç merak etmeyin. Bu yazımızda ininal kartı alabileceğiniz yerlere değineceğiz.

Hepsinden önce ülkemizin hemen hemen yerinde olan PTT  şubelerinden ininal kartınızı alabilirsiniz. Sonra Migros, Mjet, D&R, Teknosa, Tvek, Vatan Bilgisayar ve Kim marketlerinden ininal kartınızı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. İninal kart alabileceğiniz yerler daha bitmedi. Türkiye’deki seçkin gazete bayilerinden de kartınızı alabiliyorsunuz.

Yukarıda paylaştığım yerlerin dışında bir de internetten satın alarak ininal kart sahibi olmanız mümkündür. Birçok büyük alışveriş sitesinde ininal firmasının mağazası mevcuttur. Oralardan alabileceğiniz gibi ininal firmasının kendi sitesinden de kart siparişinizi verip kart sahibi olabilirsiniz. Yani yerinizden kalkmadan kartınızı internetten de alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.