Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

İninal Sanal Kart Nasıl İptal Edilir?

22.08.2018
İninal Sanal Kart Nasıl İptal Edilir?

İninal kullanıcıları tarafından sıkça dile getirilen işlemlerden biri de ininal sanal kart iptali ile ilgili olup bu konu ile alakalı arama motorlarında veya şikayet sitelerinde birçok arama ve şikayet konusu mevcuttur. Bizde şubesiz bankalar sitesi olarak ininal sanal kart iptal etme ile ilgili bir yazı yazıp sizlerle paylaşmaya karar verdik.

İninal hesabınıza kayıtlı ininal kartınızı kullanıma kapatmak için öncelikle ininalin kendi sitesine giriş yapıyorsunuz. İninal sitesine yani ininal.com’a giriş yaptıktan sonra online işlemlere giriş yapıyosunuz. Buraya giriş yaptıktan sonra aktif ve pasif bütün kartlarınızı görebiliyorsunuz. Kullanıma kapatmak istediğin kartın yanında bulunan ” Kart Hareketleri” butonuna tıklıyorsunuz. Bu akışı takip ettiğinde karşınıza 3 adımlı güvenlik paketi çıkacaktır. Bu güvenlik adımlarını geçtikten sonra kolaylıkla kartınızı kapatma imkanı buluyorsunuz. Bu adımları geçtikten sonra ”Kartı Kapat” butonuna tıklıyorsunuz ve kartınızı kullanıma kapatmış oluyorsunuz.

Not : Bir ininal kullanıcısı en fazla 3 adet ininal kartını kullanıma kapatabilir. Üç kart kapatma işleminden sonra sistem kart kapatmanıza izin vermeyecektir.

Değerli ininal kullanıcısı kapattığınız kartlarınız ” Aktif Olmayan kartlar” arasında listelenmeye devam edecektir. Bu sayede sizde varsa eğer kart bakiye bilginize veya kart hareketlerine bakabilirsiniz.

İninal sanal kart nasıl silinir ile ilgili bilgi paylaştığımız bir konumuzun daha sonuna geldik. Konu ile alakalı merak ettiklerinizi ve sorularınızı bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.