Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Senin Bankan Cebe Para Gönderme Nasıl Yapılır?

28.08.2018
Senin Bankan Cebe Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Ülkemizdeki şubesiz bankacılık ile ilgili bilgileri paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kuveyt Türk Bankası’nın hizmetimize sunduğu senin bankan adlı şubesiz bankacılık hizmeti her geçen gün büyümeye ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Bu yazımız senin bankan cebe para gönderme ile ilgili olup adım adım cebe para göndermeyi anlatacağız.

Senin Bankan’lılar mobil şube ile istedikleri kişiye cep telefonu numarası üzerinden 7 gün 24 saat para gönderebiliyor ve alıcı gönderilen parayı tüm Kuveyt Türk Bankası ATM’lerinden kart kullanmadan çok kolay bir şekilde çekebiliyor. Üstelik paranın gönderildiği kişinin senin bankan veya Kuveyt Türk müşterisi de olması gerekmiyor.

Mobil Şubeden Cep Telefonuna Nasıl Para Gönderebilirim?

İlk olarak senin bankan mobil şube uygulamasını indiriyorsunuz.

Para transferi menüsünün altında yer alan GSM numarasına menüsünü seçiyorsunuz.

Cep numarasını yazarak para transferi işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

İster Kuveyt Türk müşteri olsun ister olmasın herhangi bir cep telefonu numarası, alıcının adı soyadı ve tutar bilgilerini yazıp işlemi sonlandırıyorsunuz.

Senin Bankan Cebe Gönderilen Parayı Nasıl Alacağım?

Herhangi bir Kuveyt Türk ATM’sinden TCKN, Cep Telefonu Numarası, kendisine SMS ile gelen Referans Kodu ve kendisine gönderilen Tutarı tuşlayarak parayı kolayca paranızı çekebilirsiniz.

Not : Gönderilen para alıcı tarafından 48 saat içerisinde çekilmez ise para gönderen kişinin hesabına iade edilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.