Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Senin Bankan Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

28.08.2018
Senin Bankan Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Daha önceki bir çok konumuzda senin bankan ile ilgili sizlere fayda sağlayacak bilgiler paylaştık. Bu yazımız yine senin bankan ile ilgili olup işinize yarayacağını düşündüğümüz bir yazıdır. Bu yazımızda senin bankan kartsız para çekme ile ilgilidir.

İnsanlık hali çoğu zaman bir yere gideriz ve kartımız yanımızda bulunmayabiliyor. Daha da önemlisi bazen güvenlik amaçlı gittiğimiz bazı yerlere kartlarımızı yanımızda bulundurmayız. Böyle durumlar için senin bankan oldukça güzel bir çözüm sunuyor. Sahip olduğunuz senin bankan mobil şube ile tüm Kuveyt Türk ATM’lerinden kartınız yanınızda bulunmasa dahi çok kısa bir süre içerisinde paranızı çekebilirsiniz. Yani kısacası senin bankan hizmetinde para çekmek için karta ihtiyacınız yok.

Peki Senin Bankan’da Kartsız Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Aşağıda paylaşacağım maddeleri doğru bir şekilde yaparsanız çok kısa bir zamanda kartsız bir şekilde para çekebilirsiniz. Sizleri fazla sıkmadan nasıl para çekebileceğinizi anlatayım.

  • Mobil şubeye giriş yaptıktan sonra sol menüde yer alan ” QR kod ile para çek” menüsüne tıklıyorsunuz.
  • Hesap seçimi yapıyorsunuz ve çekmek istediğiniz tutarı giriyorsunuz.
  • ”ileri” tuşuna bastıktan sonra ATM’den ”5” tuşuna basınız ve ekranda çıkan QR kodu cep telefonunuzun kamerasına okutunuz.
  • Paranızı çekin ve fişinizi alın.

Bütün bu anlattıklarımı doğru bir şekilde yaptıysanız kartsız para çekme işlemini doğru bir şekilde yapmış ve paranızı almışsınız demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.