Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Enpara İnternet Şubesinden Hangi İşlemleri Yapabilirim?

02.09.2018
Enpara İnternet Şubesinden Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Ülkemizdeki şubesiz bankalar arasında yer alan ve hizmet verdiği günden beri hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttıran enpara.com internet şubesi oldukça kullanışlı ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Bu yazımızda enpara internet şubesi ile ilgili hangi işlemleri yapabileceğiniz ve şifrenizi unutursanız nasıl yeni bir şifre alabileceğinizi anlatacağız.

Enpara.com internet şubesinden kendinize hesap açabilir, kapatabilir, hesaplarınızı ve hesap hareketlerinizi izleyebilirsiniz. Bunların yanında enpara kredi kartı başvurusu yapabilir, kartınıza ait limit, dönem içi hareketler ve ekstre bilgilerini izleyebilirsiniz. Hesaplarınız veya sahip olduğunuz kredi kartınız ile para transferi ve ödeme işlemlerinizi yapabilir, bu işlemler için talimat veya en hızlı işlem kaydı oluşturabilir, verdiğiniz talimatlarınızı izleyebilirsiniz. Enpara internet şubesi aracılığıyla altın, EUR, USD alış ve satışını yapabilirsiniz.

Çok acil durumlarda paraya ihtiyacınız olduğunda ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde ekrandan vereceğiniz onaylar sonrasında kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Yine enpara internet şubesinu kullanarak güvenlik ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi çok kolay birkaç adımdan sonra değiştirebilirsiniz.

Enpara internet şifremi veya müşteri numaramı unuttum. Ne yapmalıyım?

Enpara internet şubesine giriş yaparken bilgilerinizi hatırlayamıyorsanız dert etmeyin. Şifrenizi veya müşteri numaranızı internet şubesi üzerinden alabilirsiniz. Daha önce giriş yaptıysanız, internet şubesi giriş ekranında yer alan bilgilerimi hatırlamıyorum adımını takip ederek müşteri numaranızı alabilir veya yeni şifrenizi çok kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.