Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

İninal Karta Ziraat Bankası ATM’lerinden Nasıl Para Yüklenir?

12.09.2018
İninal Karta Ziraat Bankası ATM’lerinden Nasıl Para Yüklenir?

İninal kart ile ilgili bilgi verici paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şubesiz bankalar sitesi olarak ininal ile ilgili de baya paylaşım yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bu yazımızda ininal kart ziraat atm para yükleme işlemini detaylı olarak anlatacağız. Oldukça basit birkaç işlemden sonra paranızı kartınıza yüklemiş olacaksınız. Sizleri fazla sıkmadan hemen anlatmaya geçeyim.

1. İlk olarak kartınızı ziraat bank ATM’sine yerleştiriyorsunuz. Kartınızı yerleştirdikten sonra ise ininal kart şifrenizi giriyorsunuz.

2. Karşınıza çıkan ekranda para yatırma butonuna basıyorsunuz.

3. Paranızı yatırmak için devam tuşuna basın ve paranızı bankamatiğin para çekme ve yatırma kısmından bankamatiğe yerleştirin.

4. Paranız tanımlayana kadar bankamatik sizi biraz bekletecektir. Ardından çıkan ekranda yatırdığınız para bilgisi ekranda görünecektir. Burada ekleme yapabileceğiniz gibi devam tuşuna basıp işlemin son kısmı olan onay kısmına geliyorsunuz.

5. Onay kısmında hem yatırdığınız para hem de bankanın sizden yaptığı kesinti görünecektir. Onay tuşuna basıp işlemi bitiriyorsunuz.

6. Kart iade butonuna basıp kartınızı alıyorsunuz ve yükleme işleminiz burada bitmiş oluyor.

İninal kart ziraat atm ile ilgili merak ettiğiniz bir şey veya sorularınız varsa konu altındaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.