Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

CEPTETEB Haftalık 5 GB İnternet Hediye Kampanyası

06.10.2018
CEPTETEB Haftalık 5 GB İnternet Hediye Kampanyası

Şubesiz bankalar sitesi olarak ülkemizde faaliyet gösteren masrafsız bankacılık ile ilgili oldukça güzel işlere imza atan ve yaptıkları kampanyalar ile müşterilerinin yüzünü güldüren CEPTETEB ile paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. CEPTETEB yaptığı son kampanya ile internet internet ihtiyacı olan müşterilerinin yüzünü güldüreceğe benziyor. CEPTETEB ile Türk Telekom arasında yapılan iş birliği neticesinde ortaya güzel ve bol internetli bir kampanya çıkmış. Bol bol internet kazanabileceğiniz kampanyanın detaylarına geçelim.

Bu güzel kampanya 01.09.018 tarihinde başlamış olup 30.11.2018 tarihinde sona erecektir. Kampanyaya katılabilmek için yükleme yapmadan önce BANKA yazıp 5555‘e SMS göndererek katılım yapmış olmanız gerekiyor.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kaydınızın başarılı bir şekilde tamamlanmış olması, akabinde kampanya geçerlilik süresi içerisinde banka aracılığıyla tek seferde 35 TL veya üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir.

Bu kampanya kapsamında yapılacak yüklemeler banka internet şubesi, Mobil Şube, ATM’ler, banka kioskları ve telefon bankacılığı gibi tüm banka kanalları için geçerlidir.

Bu güzel kampanya kapsamında 35 TL yüklemeye haftalık 2 GB, 40 TL ve üstü yüklemelere ise 5GB internet hediye kazanmış olacaksınız.

Kampanya süresi boyunca tek seferde yapılacak her 35 TL ve üzeri yükleme için kampanya kapsamında sunulan hediye cepten internet kazanılacak.

Şubesiz banka sitesi olarak bu ve buna benzer kampanyalar olduğu sürece sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konu ile alakalı yorumlarınızı bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.