Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Axess Chip Para Nerelerde Geçerli 2019

24.12.2018
Axess Chip Para Nerelerde Geçerli 2019

Bireyler chip para kullanılan siteler 2019 yılı dahilinde belirlendi. Söz konusu chip para kullanımı giderek artmakta bu durum biriktirilen para puanların vakti zamanında harcanmasına imkan sağlamakta.

Axess Chip Para Kullanımı

Her bankanın kendine ait müşterilerine sunduğu farklı kredi kartları vardır. Bu kredi kartlarının ise isimleri bankanın ismi ile oldukça farklıdır. Örneğin; Akbank’a ait olan kredi kartları Axess olarak bilinmektedir. Axess kart kredi kartı özelliği ile müşterilerine kolay ve hızlı şekilde ekonomik özgürlük sağlamaktadır. Türkiye’de en fazla kullanılan kredi kartlarından birisi olan Axess kart en çok kullanılanlar arasındaki listede 3. Sırada yer almaktadır. Axess kartın özel günler için sunmuş olduğu birbirinden avantajlı imkanlar ve taksit avantajları ile müşterilerine kolaylık sunmaktadır.

Kredi kartlarının en can alıcı özelliklerinden birisi de çip paralardır. Kredi kartlarından yapılan harcamaya göre kazanılan çip paralarla iş ortağı alanlarda kolay şekilde harcama yapmak mümkün olmaktadır. Kampanyalardan faydalanmak ve Chip para özelliğini kullanmak için sizler de Axess Chip Para kampanyalarını takip etmelisiniz.
Migros, Carrefour, Şok, Kipa, Kiler, Metro, gibi marketlerden sizler de Axess Chip Paralarınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yaparak daha fazla Chip Para kazanabilir, kazandığınız Chip paralarınızı tek seferde kolay şekilde iş ortağı marketlerde harcayabilirsiniz.

Axess Chip Para Kullanılan Mağazalar

Axess Chip Para geçen yerler bunların dışında Aygaz otogaz, Opet, BP, Petrol Ofisi ve Total’dir. Akaryakıt almak isteyen kullanıcılar bu istasyonlara giderek Chip Paraları ile akaryakıt alabilmektedir. Gratis, Watsons, Rossmann, D&R, Gold Bilgisayar, NT Mağazaları, Vatan Bilgisayar, Media Markt gibi marketlerde de yine Axess Chip paralarınızı kullanarak hızlı şekilde harcama yapabilirsiniz.

En çok merak edilen şeylerden birisi de internet siteleri; Gittigidiyor, N11, Markafoni, Hızlıal, Ereyon, Koctas, Boyner, Tekzen, Yemeksepeti, İkea gibi firmaların internet sitelerinden de Chip paralarınızı kullanarak alışveriş yapmak mümkündür. Axess chip para geçen yerler bu şekilde listelenmektedir, daha fazla bilgiyi Axess in resmi sitesinden alabilirsiniz.

Axess Chip Para Kullanılan Yerler

Sonuç olarak bakıldığında akbank kredi kartı türü olan axess, harcama yaptığınız takdirde belirli oranlarda sizlere chip para vermektedir. Ayrıca chip para kampanyalarına katılarak daha fazla para puan kazanmak mümkün. Bu nedenle kazandığınız ve biriken chip para puanlarını harcamak isteyebilirsiniz. Nerelerde chip para geçerli olduğunu aşağıdaki ekrana bakarak öğrenebilirsiniz.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]

Axess chip para geçen marketler: Migros , Carrefour, Şok , Kipa , Kiler, Metro Toptan Marketleri, Happy Marketleri, Sarıyer Marketleri

Axess chip para geçen internet siteleri: Gittigidiyor.com, N11.com , markafoni.com, D&R , Hizlial.com , Ereyon, sefamerve.com, Koctas.com.tr, Boyner.com.tr , Tekzen.com.tr, Yemeksepeti.com, İkea.com.tr

Axess chip para geçen akaryakıt firmaları: Aygaz Otogaz İstasyonları, Opet, BP , Petrol Ofisi, Total [/box]

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.