Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Enpara Ekpara Nedir, Ne işe Yarar?

16.12.2018
Enpara Ekpara Nedir, Ne işe Yarar?

Enpara.com olarak hayatımızda yer edinmeyi başaran QNB Finansbank dijital bankacılık hizmeti olan şubesiz bankacılık olarak da adlandırabileceğimiz muhteşem bir internet bankacılığıdır. Enpara.com ile hayal ettiğiniz hizmet aslında karşınızda duruyor! Enpara ekpara kampanyası dahilinde uygun faiz oranları karşılığında kaç gün ekpara kullanacaksanız ona göre faiz tutarı ödeyebilirsiniz.

Enpara Ekpara Nedir?

Özellikle enpara ekpara ekşi haberlerini görenler olmuştur. Enpara kullanıcısı olanlar, genelde bir ekpara ile karşılaşmışlardır. Buradaki hizmet nakit ihtiyacı olanlara kredi başvurusu yapmadıkları halde, hesaplarında bir paranın var olduğunu gösterir. Genelde müşterilere göre değişen tutarlarda ekpara limitleri bulunmakta. En basitinden vadesiz banka hesabınızda para olmasa dahi ekpara limitiniz 3000 lira civarında çıkabilir. Bu parayı kullanmak istemeyenler, enpara.com çözüm merkezi numarasını arayarak, sistemden kaldırabilir.

Enpara ekpara kullanıldığında günlük faiz işlenmektedir. Ancak bu alınan faiz kısmı, bir sonraki ay hesaplara yansıtılmakta. Örnek vermek gerekiyorsa; Ali Bey enpara.com üzerinde bulunan ekpara limitinden 1000 lira harcama yapmış ve 24 saat geçmeden bu parayı yerine bırakmak zorunda ki, faiz işlemesin. Ancak Ahmet Bey ne yazık ki, o harcadığı tutarı yerine vakti zamanında bırakmayarak faizin devreye girmesine vesile olmuş. Alınan faiz tutarı bir sonraki hesap kesiminde sizlere negatif olarak yansıtılacaktır.

Ekpara Borç Hesaplama

Ekpara kullananlar nasıl borç hesaplama yapacaklarını bilmedikleri için burada detaylıca yazmak istedik. Bu sayede ne kadar borçlu olacağınızı kavramış olacak ve buna göre adımlarınızı atabileceksiniz. Aşağıdaki ekranda mevcut enpara ekpara faiz hesaplaması yapılabilir.

Görüldüğü üzere, 3000 lira ekpara limitini 30 gün süre zarfında kullanmak istediğinizde ( aralık 2018 faiz oranı %2.25 ) 81 lira faiz ödemeniz gerekiyor. 3000 lira için 81 lira faiz oldukça ideal durmakta. Yani nakit ihtiyaçlarınıza anlık çözümler getirmek isteyenler, enpara.com başvuru yaparak ekparaya sahip olabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.