Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Odeabank Chip Para Kullanılan Siteler 2019

26.12.2018
Odeabank Chip Para Kullanılan Siteler 2019

Chip para kullanılan siteler 2019 yılında da odeabank ile verilmeye devam ediyor. Odeabank kredi kartı müşterileri, yapacakları her harcama sonrasında kazanmış oldukları chip para puanlarını aşağıdaki alışveriş siteleri veya mağazalardan kolaylıkla harcayabilir.

Chip Para Kullanılan Siteler

Ülkemize girdiği ilk günden itibaren büyük kitleye hizmet vermeyi amaçlayan odeabank, bankalar arası rekabet ortamında müşteri çekmek adına desteklerini vermeye devam etmekte. Bu desteklerden biri de müşterilerin, kendi odeabank kredi kartlarından yapacakları harcamaya ya uçuş mili ya da chip para kazandırması. Çok olmasa da, damlaya damlaya göl olur misali, artan chip paralar belirli süre sonunda üç haneli rakamlara ulaşmakta.

Para puan kullanımı son yıllarda ülkemizde giderek artmış olup, her kredi kartı kullanıcısı tarafından sürekli takip edilmekte. Gerek internet bankacılığı gerekse de kredi kartı hesap özeti formlarında ilgili chip para tutarını görmek mümkün. Biriken chip para puanların harcanması konusunda nerelerde geçerli olacağını da öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu durumda sizler için hazırlamış olduğumuz odeabank chip para kullanımı harcama makalemiz hazırlandı.

Chip Para Geçen Marketler – İnternet Siteleri

Kredi kartı olup da, alışveriş yapmayanların sayısı oldukça fazladır. Gelişen teknoloji sayesinde mobil veri transferinde masa üstü pclerin yerini artık mobil cihazlar aldı. Hali ile internet kullanımı da giderek artmakta ihtiyaç duyulan alışveriş gereksinimi mobil cihazlar üzerinde yapılmakta. Bu da insanların harcama yaparken, tutarlı olmasını sağlamakta. Zira belirli süre sonunda kart limitleri dolduğunda harcama tutarını ödeyebilmek için ya nakit para yatırmalı ya da kartın puanlarından yapılması gerekmekte. Tam da bu sırada chip para puan denilen bankalar arası rekabeti daha da artıran bir gelişme yaşandı. Bu sayede müşteriler artık alışveriş sitelerinde kart bilgilerini girerken, karşı ekranda chip para miktarını da görmekte. Buna en güzel örnek n11.com sitesi olup, buradan da para puanlarınızı harcayabilirsiniz.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]

Odeabank chip para geçen marketler: Migros , Carrefour, Şok , Kipa , Kiler, Metro Toptan Marketleri, Happy Marketleri, Sarıyer Marketleri

Odeabank chip para geçen internet siteleri: Gittigidiyor.com, N11.com , markafoni.com, D&R , Hizlial.com , Ereyon, sefamerve.com, Koctas.com.tr, Boyner.com.tr , Tekzen.com.tr, Yemeksepeti.com, İkea.com.tr

Odeabank chip para geçen akaryakıt firmaları: Aygaz Otogaz İstasyonları, Opet, BP , Petrol Ofisi, Total[/box]

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.