Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Paraf Para (PUAN) Kullanılan Siteler 2019

23.12.2018
Paraf Para (PUAN) Kullanılan Siteler 2019

Paraf puan nerelerde kullanılır, 2019 başlığı altında yeniden belirlendi. Söz konusu halkbank kredi kartı olan paraf kart sayesinde harcadıkça para puan kazanabilirsiniz. Paraf para kullanılan siteler 2019 yılı dahilinde burada.

Paraf Puan Kullanılan Alışveriş Siteleri 2019

Son yıllarda teknolojinin hızlı şekilde gelişmesi birlikte kredi kartlarının da kullanımı hızlı şekilde artmıştır. Kredi kartlarında yaşanan bu hızlı kullanım artışı ile birlikte kartlarımıza farklı özellikler tanımlanmıştır. Kredi kartlarında yer alan bu özellikler pek çoğumuzu cezp etmektedir. Bunlardan en başta gelenlerinden birisi de puan sistemidir. Kartlarımızda yer alan bonuslar ve para puanlar pek çok kişiyi daha fazla harcama yapmaya itmektedir.

Kredi kartlarının kullanım ağının genişlemesi ile beraber paraf kartları da bu aşamada karşımıza çıkmaktadır. Halkbank paraf kredi kartı ile sizler de harcadıkça puan kazanabilir ve bu puanlarınızı kolay ve hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Pek çok banka müşterilerine özel olduklarını hissettirmek adına farklı puanlama sistemi tanımlamıştır. Bu puanlama sisteminin işleyişinden kısaca bahsedecek olursak, kullanıcılar ister internet sitelerinden ister fiziksel pos cihazlarından harcama yapsın puan kazanacaklardır. Kazanılan puanlar yıl boyunca birikecektir, eğer kullanılmazsa yıl sonunda silineceklerdir. Bu yüzden puanlarınızı ara sıra kontrol etmeli ve biriken puanlarınızı alışveriş yaptığınız sırada kullanmalısınız, böylece puanlarınızı unutma durumunuz ortadan kalkmış olur. Paraf puanın kullanılacağı yerleri sizler için araştırdık, sayfanın devamında paraf kartınızdan daha fazla kazanç sağlamak için neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Halkbank Paraf kartınız ile ister alışveriş yaparken isterseniz de düzenli yaptığınız ödemelerde puan kazanmak mümkün. Bu puanlarınızı harcayacağınız mağazalar ise şu şekildedir;

Paraf Puan Nelerde Kullanılır?

Alışveriş yapmak evinize erzak almak istediğinizde Migros’da paraf puanlarınızla kolayca alışveriş yapabilirsiniz.
Koçtaş, Boyner, Mediamarkt, Tekzen ve bunların dışında Total istasyonlarından akaryakıt alabilir, internet üzerinden N11 den de alışveriş yapabilirsiniz. İşte Paraf kart ile hayatınızı kolaylaştırmak ve harcadıkça kazanmak bu kadar kolay.

Paraf kart sadece bir kredi kartı olmaktan çok daha fazlasını kullanıcılarına sunmaktadır. İndirim yaptıran, puan kazandıran bir kart olan Paraf kart bunların yanı sıra pek çok farklı hizmette de kullanıcılarına büyük kolaylık sunuyor. Farklı zamanlarda sunulan özel kampanyalar ile kullanıcılar artık daha fazla kazanacak, keyifli şekilde harcayarak kazanmanın en güzel yollarından birisi olan paraf kart ile sizler de hayatınızı güzelleştirin.

Parafpara Kullanılan Yerler 2019

Aşağıdaki görsellerde paraf para geçen yerleri sizler için derledik. Bu sayede kazandığınız ve buna karşın biriktirdiğiniz paraf paralarınızı dilediğiniz zaman mağazalara giderek harcayabilirsiniz.

Paraf para puan geçen çiçekçiler : Çiçeksepeti ve ödeal sistemleri

Paraf para puan geçen internet siteleri: Teknosa, Regal, Vestel, Beko, apple, CARREFOUR HİPER, Arçelik, Bosch, Ödeal. BOSCH, VESTEL, ARÇELİK, SIEMENS, BEKO,İHLAS PAZARLAMA, PROFİLO, INDESIT, ADESE,YUNUS MARKET, ALİ PEHLİVANOĞLU,ÜLKER EDT,ÇETİNKAYA MAĞAZALARI, YUNUS MARKET, GÜRMAR MARKET, HAPPY CENTER, MİGROS, , CARREFOUR HİPER, CARREFOUR SÜPER.

Paraf puan para geçen akaryakıt firmaları: SHELL , OPET ,PETROL OFİSİ ,BP, TOTAL, LUKOİL, AYTEMİZ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.