Şubesiz Bankalar – Şubesiz Bankacılık – Masrafsız Bankalar Hangileri

Hangi Bankalar Öğrenciye Yüksek Limitli Kredi Kartı Veriyor?

04.07.2019
Hangi Bankalar Öğrenciye Yüksek Limitli Kredi Kartı Veriyor?

Kredi kartı hemen herkese gerekli olan ekonomik araçlardan bir tanesi olmakla beraber öğrencilere daha fazla gerektiği saptanmıştır. Bu nedenle öğrencilerin büyük çoğunluğu, yüksek limitli kredi kartı veren bankaları araştırmakta. Acaba hangi bankanın kredi kartı öğrenciye daha fazla limit açıyor? Gibi sorulara yanıt arayışında olan öğrenciler (üniversite) 2019 yılı dahilinde hemen onaylı masrafsız kredi kartı arayışında.

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2019 yılı içerisinde oldukça fazladır. Öğrenciye Kredi kartı veren bankalar hangileridir ? Bankaların öğrencilerde aramış olduğu başvuru şartları nelerdir ve bankaların kredi kart limitleri ili ilgili soruların cevabını sayfamızda bulabilirsiniz.

Öğrenci Kredi Kartı 2019

Günümüzde üniversite öğrencilerin günlük hayatlarında pek çok ihtiyaçları olmaktadır. Bu ihtiyaçlarını karşılamak için part-time işlerde çalışmanın yanı sıra ailelerin gönderdikleri para, almış oldukları burslar ihtiyaçları tam olarak karşılamamaktadır. Öğrencilerin nakit sıkıntılarını çözmek , taksitli alışveriş imkanı ve ya fatura ödemeleri gibi bir çok konuda yardımcı olabilecek kredi kartlarına ihtiyaçları bulunmaktadır. Kredi kartları günümüz ekonomisinde her kesimin ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Kredi kartları doğru kullanıldığı zaman öğrencilerin temel ihtiyaçlarının yanı sıra birçok kolaylıklar sağlamaktadır. Üniversite öğrencilerinin bu ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar öğrencilere düşük limitli kartlar sunmaktadır. 2019 yılı itibariye öğrenci kredi kartı 2019 ve kredi kartı limitlerini aşağıdaki yazımızda detaylarını bulabilirsiniz.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar üniversiteler içerisinde kampüs bahçelerinde kredi kartı il ile çeşitli reklamlar yerleştir ve öğrencilerin kredi kartı sahip olmasını isterler. Kredi kartları öğrencilerin en büyük sorunu nakit sıkıntısı çözmekle birlikte doğru kullanıldığı takdirde çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Bu kartlar sayesinde günümüzde çok popüler olan online alışveriş, zaman kaybı önleme açısından mobil uygulama üzerinden fatura ödemeleri, alışverişlerde taksit imkanı gibi bir çok fırsat sunmaktadır. 2019 yılı içerisinde yasaların belirlemiş olduğu bazı kurallar vardır. Buna göre bankaların geliri olmayan üniversite öğrencilerine en fazla 1.300 TL limit verilmesi belirtilmiştir. Belirlenen limit karşısından bankaların kendi değerlendirmesi de çok önemlidir. 1300 TL üzerinden banka kendi değerlendirmesi yaparak sizlere bir limit tanımlayacaktır. Üniversite öğrencisine kredi kartı veren bankalar 2019 yılı itibariye aşağıda bulabilirsiniz.

Üniversite Öğrencisine Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Akbank Axess Exi26
Vakıfbank Like Card
Ziraat Bankası Genç kart
İş Bankası
Garanti Bankası
TEB bankası
Yapı Kredi Bankası
Denizbank
QNB Finansbank
Yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalara başvuru yaparak üniversite öğrencisi kredi kartına sahip olabilirsiniz. Üniversite öğrencisine kredi kartı veren bankaların kredi kartını vermek için istemiş olduğu bazı evraklar vardır. Bu evrakları aşağıda maddeler halinde sıraladık.

Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu İçin İstenilen Evraklar 2019

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Öğrenci belgesi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Ehliyet yada pasaportun fotokopisi
  • 18 yaşından büyük olmak
  • Eğitim durumu belgesi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.